پرسش های متداول

اساتید میپرسند:


پرسشچگونه شاگردان هزینه کلاس های خصوصی آنلاین/حضوری را پرداخت میکنند؟

پس از اینکه اطلاعات تدریس خود را از بخش “پروفایل / اطلاعات تدریس (برای ورود به بخش اطلاعات تدریس کلیک کنید)” ارسال کردید و این اطلاعات توسط کارشناسان سایت تایید شد. یک صفحه شخصی با استفاده از اطلاعات تان برایتان ساخته میشود.

صفحه شخصی شما هم از طریق سرچ در موتور های جستجو و هم از طریق صفحات مختلف وب سایت کلاس راه برای شاگردان نمایش داده میشود. سپس شاگردان به کمک این اطلاعات با شما تماس میگیرند.

هزینه کلاس ها طبق توافقی که بین شما و شاگردین صورت گرفته پرداخت میگردد. سایت کلاس راه هیچ هزینه ای بابت کلاس های خصوصی شما از شاگردان دریافت نمیکند. در واقع هیچ واسطه ای بین شما و شاگردین وجود ندارد.

پرسشمن تدریس خصوصی انجام میدهم و می خواهم به عنوان استاد با سایت همکاری کنم، از کجا باید شروع کنم ؟

به عنوان استاد در سایت ثبت نام کنید، سپس “راهنمای اساتید (برای ورود به این بخش کلیک کنید)” را مطالعه کنید.

پرسشآیا برای همکاری با کلاس راه به عنوان استاد لازم است سالها تجربه ی تدریس داشته باشم؟

استادسلام دوست دارد با کمک به همه ی علاقه مندان که مهارتی دارند و میتوانند آموزش دهند،خدمتی در جهت آموزش انجام دهد.بنابراین اگر سابقه ی کار هم ندارید ولی به تدریس خصوصی علاقه دارید و اطلاعات خوبی در یک رشته ی تدریس خاص دارید حتما به استادسلام بپیوندید.

پرسشبرای دریافت شاگرد باید هزینه ای پرداخت کنیم ؟

برای دریافت شاگردین نیازی به پرداخت هزینه ندارید. چراکه شماره شما به طور مستقیم در اختیار شاگردین قرار داده میشود.

پرسشمن فقط آنلاین تدریس می کنم می توانم عضو بشوم؟ درخواست های حضوری را که نمی توانم پاسخ بدهم چه میشود؟

بله میتوانید؛ شما اطلاعاتتان را در سایت قرار میدهید و شاگردان با توجه به اطلاعات شما با شما تماس میگیرند.

شاگردان می پرسند:


پرسش شاگرد : استاد برای تدریس درس یا مهارت x می خواهم ؟

جواب : در ابتدا رزرو معلم خصوصی (برای ورود به بخش “رزرو معلم خصوصی” کلیک کنید) دهید تا کلاس راه برای شما استاد تضمینی معرفی کند، برای رزرو معلم خصوصی نیازی نیست هزینه ای پرداخت کنید، فقط در مسیر معرفی استاد کمی صبوری کنید تا وقتی استادها پاسخ می دهند در همان ده دقیقه اول که پای کار هستید، استادتان را خودتان انتخاب کنید.

پرسشروند رزرو معلم خصوصی چگونه است ؟

جواب : شما هم میتوانید از بین استادهایی که در سایت می بینید و جستجو می کنید، یک استاد را انتخاب کنید و هم می توانید از بخش رزرو معلم خصوصی یک استاد بخواهید.

کلاس راه با توجه به شرایطی که خود شما تعیین می کنید استاد مناسب را معرفی می کند و پیگیری میکند تا کلاس شما با موفقیت و رضایت برگزار شود. راهنمای رزرو معلم خصوصی

پرسشآیا استاد برای تدریس منزل ما می آید ؟

جواب : این می تواند مسئله توافقی باشد بین استاد و شاگرد. ممکن است، شما بتوانید منزل استاد بروید و هزینه کمتری هم بپردازید. اگر استاد و شاگرد محلی مناسب برای تدریس ندارید، می توانید از کلاس آنلاین استفاده کنید.

پرسشسوال از کتاب درسیم دارم میشود حل کنید؟

جواب : سوال تخصصی هر درسی را باید استاد آن درس جواب دهد یا از بخش جزوه ها جستجو کنید. اساتید آنلاین سوال شما را در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ میدهند.

کاربران میپرسند:


پرسش چه موضوعاتی برای تدریس در کلاس راه پوشش داده می شود ؟

جواب : تمامی موضوعاتی که به تدریس آن نیاز باشد از جمله دروس ابتدایی و دبیرستان و دانشگاه، زبان های خارجه، مهارت های فردی، مهارت های کسب و کاری، هنر های مختلف و …

پرسشهزینه تدریس خصوصی درس x چقدر است ؟

جواب : هزینه تدریس خصوصی برای هر درس متفاوت است و فاکتور های دیگر مانند سابقه استاد، مسافت، نحوه برگزاری کلاس و غیره تاثیرگذارند.

پرسشاستادسلام فقط در تهران فعال است؟

خیر در هر کجای ایران که زندگی می کنید میتوانید استاد باشید و یا رزرو معلم خصوصی، برای تدریس داشته باشید، همچنین می توانید از هر شهری که هستید، آنلاین به دانشجو های دیگر تدریس کنید و یا استاد آنلاین بگیرید.

کپی رایت 2022 کلاس راه
تمامی حقوق وب سایت متعلق به کلاس راه می باشد.
Whatsapp
phone