این یک نوشته تستی برای وبلاگ است

test

گام به گام ریاضی نهم فصل به فصل با جواب تمرینات تمام صفحات کتاب

پایه نهم دبیرستان را باید به دلیل انتخاب رشته نهم به دهم دانش‌آموز در این مقطع، مهم‌ترین زمان تحصیل دانش‌آموزان تا پیش از آزمون کنکور دانست. ریاضی نهم هم بدون شک یکی از مهم‌ترین دروس این پایه است که برای بسیاری از شاگردان چالش ایجاد می‌کند.

گام به گام ریاضی نهم با جواب، به دلیل داشتن جواب سوالات و حل تمرین فصل‌های کتاب درسی میان دانش‌آموزان محبوب است. حل المسائل ریاضی نهم استادبانک مانند دیگر گام به گام کتاب‌های درسی، پاسخ درست تمرینات کتاب را در اختیار دانش‌آموز می‌گذارد تا او در مواقع نیاز مرجعی مطمئن در دسترس داشته باشد.

در این مطلب مجله استادبانک، جواب تمرین های ریاضی نهم به دو صورت فایل Pdf و از طریق اپلیکیشن استادبانک در دسترس دانش‌آموزان عزیز قرار دارد. در ادامه به بررسی گام به گام ریاضی نهم و اهمیت کتاب درس ریاضی نهم می‌پردازیم.

سرفصل های کتاب ریاضی نهم

ریاضی در هر پایه تحصیلی، از مهم‌ترین و سخت‌ترین درس‌ها محسوب می‌شود. شناخت سرفصل‌های کتاب، به والدین و دانش‌آموز کمک می‌کند تا بهترین مسیر آموزشی را انتخاب کنند. در زیر می‌توانید لیست کامل سرفصل‌های ریاضی نهم دبیرستان را مشاهده کنید:

 1. فصل اول: مجموعه ها
 2. فصل دوم: عددهای حقیقی
 3. فصل سوم: استدلال و اثبات در هندسه
 4. فصل چهارم: توان و ریشه
 5. فصل پنجم: عبارت های جبری
 6. فصل ششم: خط و معادله های خطی
 7. فصل هفتم: عبارت های گویا
 8. فصل هشتم: حجم و مساحت

هر فصل این کتاب شامل فعالیت، کار در کلاس و تمرین است که دانش آموز باید آن‌ها را حل کند. در اپلیکیشن استادبانک فایل ریاضی نهم با جواب و پاسخ تشریحی تمامی فعالیت‌ها و تمرین‌های این کتاب قرار دارد.

دانلود گام به گام ریاضی نهم در اپلیکیشن استادبانک؛ حل المسائل ریاضی نهم!

حل المسائل ریاضی نهم فصل به فصل اپلیکیشن استادبانک در کنار چند ویژگی آموزشی دیگر در اختیار دانش‌آموزان، والدین و معلمین عزیز قرار دارد. دانش‌آموزان معمولا در زمانی که حل کردن مسئله‌ای برای آن‌ها دشوار است به سراغ گام به گام نهم ریاضی می‌روند تا جواب سوال درس موردنظر خود را پیدا کنند.

بنابراین باید بهترین گام به گام ریاضی نهم را برای دانش‌آموز فراهم کرد تا مرجعی قابل اعتماد و دقیق باشد. در اپلیکیشن استادبانک، جواب تمرینات ریاضی نهم فصل به فصل وجود دارد.  البته در این برنامه، خدمات آموزشی مختلفی به طور همزمان به کاربران ارائه می‌شود که شامل موارد زیر است:

 • امکان دانلود گام به گام ریاضی نهم و دیگر دروس این پایه
 • فایل PDF کتاب‌های همه دروس پایه نهم
 • مهم‌ترین نمونه سوالات امتحانی همراه با پاسخ تشریحی
 • امکان مشاهده لیست اساتید تدریس خصوصی سامانه استادبانک
 • مشاوره تحصیلی

همانطور که مشاهده می‌کنید، شرایط دانلود رایگان گام به گام ریاضی نهم تا انتخاب بهترین معلمان خصوصی و شرکت در جلسات تدریس خصوصی در اپلیکشن استادبانک فراهم شده است.

دانلود و نصب اپلیکیشن استادبانک کاملا رایگان است و شما تنها با چند کلیک به مجموعه‌ای بی‌نظیر از خدمات آموزشی دسترسی خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کپی رایت 2022 کلاس راه
تمامی حقوق وب سایت متعلق به کلاس راه می باشد.
Whatsapp
phone